język ukraiński

tłumaczenia na język ukraiński

poznaj

Ilona Moia Batkova
tłumaczenia polsko-ukraińskie i polsko-rosyjskie
Kocham tłumaczyć, bo to dla mnie dużo więcej niż tylko praca. Tak poznaję niezwykłych ludzi, dzięki którym ciągle poszerzam swoje horyzonty i staję się lepsza. To dla mnie 2w1: rozwój zawodowy i osobisty.

Znam biegle ukraiński, polski, angielski i rosyjski. Aby zapewnić spójność terminologii i bezbłędność,  korzystam z zaawansowanych programów tłumaczeniowych (głównie SDL Trados Studio 2021). Studiowałam zarówno w Ukrainie, jak i w Polsce.
Przez dołączeniem do Lang Bay zdobywałam różnorodne doświadczenie. Pracowałam w  biurze tłumaczeń, gdzie zajmowałam się tekstami marketingowymi, biznesowymi czy z zakresu zarządzania transportem. W agencji logistycznej wykorzystywałam język w praktyce, często w sytuacjach nagłych czy kryzysowych; byłam odpowiedzialna za organizację międzynarodowego transportu. Z kolei w polskiej firmie produkcyjnej zajmowałam się m.in. raportami dla klientów zagranicznych. Od kilku lat działam też jako tłumaczka-freelancerka, realizując przeróżne projekty wymagające bezbłędnego i terminowego przekładu.

W wolnym czasie język mocno mi towarzyszy: czytam poezję, odpływam przy muzyce lub oglądam filmy i seriale w różnych językach. W takim trybie relaksu najlepiej chłonę nowe zwroty i szlifuję styl moich tłumaczeń.
Znam się na swojej pracy
i nigdy nie idę na kompromis w kwestii jakości.

Jestem po to, by usprawnić Twoją pracę i pomóc Ci osiągnąć zamierzone efekty.

kontakt

Maja Walczak
ul. Braci Niemojowskich 15
62-800 Kalisz, Poland
+48 508 272 032ilona.batkova@langbay.eu

    ASK FOR A QUOTE
    copyrights (C) 2020 - 2022 by Lang Bay
    Powered by getknow
    Mod by KamikStudio