Tłumacze polsko-angielscy - O nas | Langbay
Langbay - tłumaczenia polsko-angielskie, które rozwiną Twój biznes
Wyceń tłumaczenie

Słowa mają moc. Wiemy, jak jej użyć!

Witaj w Langbay, gdzie nasza pasja do języków i nowoczesnych technologii tworzy wyjątkowe tłumaczenia polsko-angielskie. Nasz zespół, pełen kreatywności i entuzjazmu, nie tylko przekłada słowa, ale przekształca je w narzędzia wspierające Twoją działalność na zagranicznym rynku. Dowiedz się, jak możemy pomóc rozwinąć Twój biznes.

Langbay - tłumaczenia polsko-angielskie, które rozwiną Twój biznes - O nas

Jak działamy

Nasze mocne strony

Nasze mocne strony

Nasze mocne strony

W biznesie kopiuj-wklej nie wystarczy, by podbić zagraniczny rynek. Trzeba wiedzieć, jak podbić serca klientów –  trafić w ich realne potrzeby i pragnienia, mówić ich naturalnym, codziennym językiem.
Nasze tłumaczenia uwzględniają niuanse i różnice kulturowe, specyficzny język oraz zachowania grupy docelowej, do której chcesz dotrzeć ze swoją ofertą. 
Lokalizacja językowa pozwala na nawiązanie relacji z nowymi odbiorcami – uwzględnienie odniesień kulturowych i subtelności języka zwiększa zaufanie i zaangażowanie, a finalnie przekłada się na lepszy wizerunek marki i wyższą sprzedaż.
Specjaliści dla specjalistów

Specjaliści dla specjalistów

U nas tłumaczą ludzie, a nie roboty. Dbamy o to, by treści były jak najbliższe realiom odbiorców – dopasowane językowo i kulturowo, z zachowaniem stylu, kontekstu oraz tonu i głosu marki.
Tłumaczymy dokładnie, a nie dosłownie. Teksty o znaczeniu strategicznym (reklamy, strony WWW, materiały promocyjne) trafiają pod czujne oko i lekkie pióro copywritera.
Stosujemy transkreację – tworzymy unikalne zwroty i kreatywne gry słowne, które trafniej oddają sens, emocje i charakter przekazu niż tłumaczenie maszynowe 1:1.
Tłumaczenia SEO

Tłumaczenia SEO

Standardowe tłumaczenia to za mało, by zyskać zaufanie obcojęzycznych odbiorców, którzy wpisują w wyszukiwarkę inne hasła niż polscy internauci. 
Dlatego w Langbay zawsze piszemy pod kątem SEO. Tłumaczymy i starannie dobieramy właściwe słowa i frazy kluczowe, nagłówki, meta opisy, opisy grafik i alt tagi, by uatrakcyjnić treści dla algorytmu wyszukiwarki, a przez to zwiększyć jej widoczność i zapewnić większy ruch na stronie. 
40% klientów nigdy nie kupi na stronie w innym języku niż ojczysty. Gdy rozszerzasz swoją markę na rynki międzynarodowe, tłumaczenia SEO sprawią, że Twoja witryna nie tylko zajmie wyższe miejsce w rankingu wyszukiwania, ale też będzie dopasowana do wymagań i realiów lokalnego rynku, branży i grupy docelowej.
Sprawdź ofertę
Nasze mocne strony Specjaliści dla specjalistów Tłumaczenia SEO

12+

lat doświadczenia

7+ mln

przetłumaczonych słów

180+

klientów

Za sterami Langbay

Nazywam się Maja Walczak i jestem tłumaczką od 12 lat

Dobry przekład to coś więcej niż tłumaczenie

Połączenie kompetencji, doświadczenia, wyczucia języka i kontekstu sprawia, że tekst jest w pełni zrozumiały, brzmi naturalnie i lekko się czyta.

Wykształcenie filologiczne i bogate doświadczenie

Skończyłam studia magisterskie z filologii angielskiej, podyplomowe studia w zakresie tłumaczeń specjalistycznych oraz kurs tłumaczeń prawniczych. Jestem członkinią Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich.

Moją specjalizacją są tłumaczenia biznesowe i marketingowe

Współpracuję z klientami z branży turystycznej, e-commerce, IT, beauty i e-learning. Wykonuję też tłumaczenia audiowizualne – mam na koncie zlecenia dla Netflixa i Disneya oraz BBC Entertainment.

Nasz zespół

Poznaj naszych specjalistów

Nasz zespół to przede wszystkim pasjonaci pracy ze słowem, ale też specjaliści w swojej dziedzinie: SEO, copywriting, marketing, project management, redakcja i korekta.

Nasi partnerzy

Poznaj naszych partnerów

Utrzymujemy stałą współpracę z naszymi partnerami, w tym ekspertami w dziedzinie SEO, copywritingu, marketingu i reklamy.

Nasze wartości

Nasze wartości

 • Spójność

  Spójność

  Łączymy kulturowy, językowy, gramatyczny i stylistyczny kontekst w spójną całość.
 • Jakość

  Jakość

  Korzystamy z innowacyjnych narzędzi CAT, które wspierają pracę tłumaczy i zapewniają najwyższy standard usługi.
 • Poufność

  Poufność

  Chronimy prywatność naszych klientów. Na życzenie podpisujemy umowę o poufności.
 • Odpowiedzialność

  Odpowiedzialność

  Zapewniamy rzetelność i staranność, eliminując wszelkie nieścisłości i dwuznaczności przekazu.

Klienci

Zaufały nam globalne marki

i nie tylko